Emilie Hallin Hartford öppnade butiken Stil by E i november 2020. Hon hade länge haft drömmen om att ha en egen butik i Landskrona och det var dags att ta tag i den.



Sortimentet sträcker sig från inredning till kläder för både dam och herr och allt är väldigt noga utvalt. För tillfället har hon mycket högkvalitativa danska märken.




Hon säger att hon tror mycket på läget just för att det ligger lite vid sidan av och har sett hur Nyhamnen vuxit under det senaste året. Till sommaren hoppas hon kunna locka många besökare.
Det är bara Emelie själv som jobbar i butiken och hon tycker att det är väldigt enkelt att hantera kassan med TruePOS kassasystem, både när det kommer till att lägga in artiklar och vid själva betalningstillfället.


Se fler kundexempel
Boka demo
Vi visar gärna våra produkter och funktioner i ett av våra showroom! Föredrar du ett digitalt första möte går det såklart bra det med. Boka demo genom att fylla i formuläret!